DOĞRU KAYNAK & ANLATIM

SEYREDEN DEĞİL, UYGULAYAN ÖĞRENCİ
ANLATAN DEĞİL, YOL GÖSTEREN ÖĞRETMEN

EĞİTİM KOÇLUĞU

HER HAFTA KİŞİYE ÖZEL YENİ PROGRAM
GÜNLÜK ROTA VE TAKİBİ

OKULA DESTEK & LGS'YE HAZIRLIK

ÖZEL DERS İLE HEP ÖNDE OLMAK
OKULDA BAŞARIYI YAKALAMAK

EE AKADEMİ NEDİR?

  • EE AKADEMİ NEDİR?

    EE AKADEMİ, BİR DERSHANE YA DA ETÜT MERKEZİ DEĞİLDİR.
    EE AKADEMİ, ÖZEL DERS VEREN PROFESYONEL BİR EĞİTİM KOÇLUĞU MERKEZİDİR.

  • EE AKADEMİ NELER YAPAR?

    BİREBİR YA DA GRUP ÖZEL DERSİ VERİR.
    HER ÖĞRENCİYE ÖZEL HAFTALIK ÇALIŞMA PROGRAMI DÜZENLER.
    ÖDEV TAKİBİ VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU YAPAR.
    VELİ-ÖĞRENCİ ÇATIŞMASINI ENGELLER.
    KOÇ-VELİ-ÖĞRENCİ ÜÇLÜSÜNÜ MAKSİMUM VERİM İÇİN ORGANİZE EDER.

  • EE AKADEMİ & MATEMATİK

    EE AKADEMİ, KURUCULARI MATEMATİK ÖĞRETMENİ OLAN BİR KURUMDUR.
    EVRENSEL BİR BRANŞ OLAN MATEMATİK EĞİTİMİN MERKEZİNDEDİR.
    EE AKADEMİ, SEVİYE TESPİTİ, PROFESYONEL ANLATIM VE DOĞRU KAYNAK SEÇİMLERİ YAPARAK MATEMATİĞİ ANLAŞILIR KILAR.

  • SÖZÜN ÖZÜ : EE AKADEMİ

    AZ ÖĞRENCİ-ÇOK İLGİ ŞEKLİNDE ÇALIŞIR.
    HER ÖĞRENCİYE ÖZEL DOSYA VE ÇALIŞMA PROGRAMI HAZIRLAR.
    ÖDEVLERİ TAM TAKİP EDER VE ÖĞRENCİNİN YAPAMADIĞI HER SORUYU DETAYLI ANLATIR.
    VELİYE DÜZENLİ RAPOR EDER.
    ÖĞRENCİYE SORUMLULUK AŞILAR VE DÜZENLİ DERS ÇALIŞMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRIR.

 

LGS KALAN ZAMAN

8.SINIF

LGS KALAN ZAMAN

7.SINIF

hAKKIMIZDA

İstanbul'da doğup, büyüdü.

İlkokulu ve ortaokulu okul birinciliği ile bitirdi.

İngilizce hazırlık okuduğu yabancı dil ağırlıklı lise eğitimini dereceyle tamamladı.

Üniversitede tam burslu olarak kazandığı matematik bölümünden başarıyla mezun oldu.

Pedagojik formasyon eğitimini aldı.

YTÜ öğrenci koçluğu eğitimi programına dahil oldu.

Matematik öğretmeni eşi ile hayatını birleştirdi, Eren ve Elif adlarında iki çocuğu oldu.

15 yıldır başarıya yelken açmış yüzlerce öğrenciye rüzgar olmakta...

EE AKADEMİ ÖĞRENCİLERİ

  • image description

    EE KAZANANLARI

    Defne A. – Galatasaray Lisesi
    Tugay K. – Galatasaray Lisesi
    İdil K. – Robert Koleji
    Yunus Emre E. – Robert Koleji
    Ezel Y. – Robert Koleji
    Açelya K. – Robert Koleji
    Gazi Ilgaz G. – Üsküdar Amerikan Lisesi
    Nazlı A. – Üsküdar Amerikan Lisesi
    Yusuf Aras K. – Üsküdar Amerikan Lisesi
    Deniz O. – Üsküdar Amerikan Lisesi
    Uygar G. – Üsküdar Amerikan Lisesi
    Mert Ö. – İstanbul Erkek Lisesi
    Mertcan T. – Kabataş Erkek Lisesi
    Deniz D. – Kadıköy Anadolu Lisesi
    Alican B. – Kadıköy Anadolu Lisesi
    Elif A. – Cağaloğlu Anadolu Lisesi
    Ata Murat K. – Alman Lisesi
    Ant G. – Avusturya Lisesi
    Bengisu E. – Avusturya Lisesi
    Zeynep N. – Avusturya Lisesi
    Metehan E. – Avusturya Lisesi
    Batuhan E. – Avusturya Lisesi
    Pelin Minel D. – Avusturya Lisesi
    Ekin C. – Avusturya Lisesi
    Emre Ö. – Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
    Ayda G. – Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
    Elif Sude I. – Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
    Simay K. – Saint Joseph Fransız Lisesi
    İdil F. – Saint Joseph Fransız Lisesi
    Efe A. – Saint Joseph Fransız Lisesi
    İlke A. – Saint Joseph Fransız Lisesi
    Can S. – Saint Joseph Fransız Lisesi
    Ata E. – Saint Joseph Fransız Lisesi
    Neslişah T. – Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi
    Doruk G. – Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi
    Can K. – Beşiktaş Anadolu Lisesi
    Rıdvan B. – Beşiktaş Anadolu Lisesi
    Deniz Y. – Dame de Sion Fransız Lisesi
    Yağız Y. – Dame de Sion Fransız Lisesi
    Mert G. – Dame de Sion Fransız Lisesi
    İlayda Deniz E. – Dame de Sion Fransız Lisesi
    Batuhan U.– Sev Amerikan Koleji
    Ege O.– Sev Amerikan Koleji
    Defne O.– Sev Amerikan Koleji
    Tuğrul Y. – Pertevniyal Anadolu Lisesi
    Murathan A. – Adnan Menderes Anadolu Lisesi
    Ozan Ö. – Adnan Menderes Anadolu Lisesi
    Mehmet G. – Adnan Menderes Anadolu Lisesi
    Lidya U. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Alara H. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Alper G. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Aydın Y. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Sabah Y. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Nisa D. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Nehir A. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Doruk Alkan Y. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Duru K. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Gamze A. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Ege K. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Kubilay A. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Berkecan B. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Yeliz Y. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Baver K. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Kaan S. – Saint Benoit Fransız Lisesi
    Deren Y. – Sainte Pulcherie Fransız Lisesi
    Defne D. – Sainte Pulcherie Fransız Lisesi
    Mina Ç. – Sainte Pulcherie Fransız Lisesi
    Bade O. – Saint Michel Fransız Lisesi
    Yasmin Y. – Saint Michel Fransız Lisesi
    Ceren G. – Nişantaşı Anadolu Lisesi
    Mete A. – Yeşilköy Anadolu Lisesi
    Çağan E. – Hasan Polatkan Anadolu Lisesi
    İpek A. – Bahçelievler Anadolu Lisesi
    Emir Z. – Bahçelievler Anadolu Lisesi
    Meriç S.– Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
    Julia K.– Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
    Ege U.– Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
    Fuat A.– Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
    Deniz İ.– Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
    Berk T.– İstek Fen Lisesi
    Yiğit K.– İstek Fen Lisesi
    İlhan E.– İstek Fen Lisesi
    Ceren G.– İstek Fen Lisesi
    Gülce B.– Bahçeşehir Fen ve Tek. Lisesi
    Ezgi E.– Bahçeşehir Fen ve Tek. Lisesi
    ...
    ..
    .
    Hedeflerine ulaşan onlarcası...